İletişim Bilgileri

BODRİUM BODRUUM BODRUMTHERMAL TATİLKÖYÜ BODRUM TERMAL 0212 5401616

  • Yetkili Kişi: BODRUUM TERMAL
  • Telefon numarası: +90 (212) 540-16-16, 05055773460
  • Adres: muğla milas, milas, Muğla, 32000, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

BODRUM,BODRUUM,BODRİUM TERMAL TATİLKÖYÜ 0505 577 34 60

BODRUM,BODRUUM,BODRİUM TERMAL TATİLKÖYÜ 0505 577 34 60
BODRUM,BODRUUM,BODRİUM TERMAL TATİLKÖYÜ 0505 577 34 60

06.04.2012 00:00

BODRUUM TERMAL TATİL KÖYÜ
BODRUM DA Devremülkte dünyanın sayılı termal projesi…
BODRUM’UN İLK, DÜNYA’NIN EN LÜKS TERMAL PROJELERİNDEN BİRİ…
Uluslararası Bodrum Milas Havalimanı’na sadec e 18 km. mesafede bir tarafta Kuşadası,Didim,diğer tarafta Marmaris Fethiye ve Efes Antik Kenti ,Agora ,Halikarnas ,İasos gibi tarihi ve kültürel zenginliklerimizin tam orta noktasında yer alan Bodruum Termal Tatil Köyü, 360.000 m2 arazi büyüklüğü ile Dünyanın sayılı termal projeleri arasında yer almaktadır.
BODRUM DA Denize sıfır villaları kademeli kotlarda yer alırken A,B ,C ve D tipi 123 blok,1026 daire,Termal Otel ve 8 adet özel yüzme havuzlu villanın yer aldığı mega kent şirin bir kasabayı andırır.Yatak odalari,salon,banyo,mutfak ve balkonlarıyla krallara yakışır bir yaşam alanı sunuluyor. Her villanın salon,balkon ve terasından muhteşem doğa ve deniz manzarası ile yaşanmaya değer devremülkler,sektörünün yeni parlayan yıldızıdır.
Zamanı doğru kullanarak,yaşlanmadan yaş almak için bedenin ve ruhun genç tutulması felsefesiyle; Bodruum Termal Tatil Köyü; misafirleri için modern metodların uygulandığı rehabilitasyon ve geriatri merkezinde termalin şifalı suyundan faydalanarak tedavi hizmeti sunmakta, bedeninize sağlık ve huzur katarak yaşam kalitenizi yükseltmektedir.
Aileniz ve sevdikleriniz ile geçireceğiniz her an, unutulmaz anılara dönüşecek. Denizi, güneşi, sosyal aktiviteleri,tarihi ve kültürel zenginliği, sizin için doyulmaz tatil seçenekleri sunarken, çocuklar için düşünülen çocuk klübü,oyun parkları ve animasyonları çocuklarınızın tatil anılarını unutulmaz kılacak. Siz tatilinizin keyfini çıkarırken çocuklarınız kendileri için hazırlanan özel programlarla enerjilerini mutluluğa dönüştürecek.
Uzman hekimler eşliğinde, kapsamlı tedavi ve kür merkezlerinin de içinde bulunduğu Bodruum Termal Tatil Köyü’nde misafirlerin kullanımına sunulan doğal şifalı termal suyu 30lt/sn debili,55-60 derece sıcaklığı ile içerdiği bol miktarda bikarbonat,sülfat,kalsiyum,magnezyum ve florür,sağlığın kaynağını oluşturmaktadır.Şifalı termal suyunun sayısız faydaları arasında ;
• Romatizma ve kireçlenme tedavisi
• Tansiyon ve kan basıncını düzenlemesi
• Fizik tedavisi
• Sindirim ve dolaşım sistemleri rahatsızlarının tedavisi ve daha birçok nörolojik ve fiziki rahatsızların tedavisine yardımcı etkileri bulunmaktadır.

TATİL KEYFİNİ SAĞLIĞIN KAYNAĞINDA YAŞAYIN…
Bodrum, Kıyıkışlacık köyünün tarihi İasos yarımadası ve kalıntıları arasında yükselen 5 yıldızlı Bodruum Termal Tatil Köyü; kendine özel koyda inci bir gerdanlık gibi yükselirken manzarası,ormanı,denizi ve sitenin içinde bulunan tarihi İasos kalıntılarıyla daha şimdiden Dünya’nın sayılı termal devremülk projelerinden biridir. Bölgede ilk defa bir termal rehabilitasyon merkeziyle 5 yıldızlı bir tatil köyü konseptini iç içe bulunduran Bodruum Termal Tatil Köyü; kaplıcayı,denizi ve ormanı birleştirerek tatil turizmine yepyeni bir boyut getirmiştir.
BODRUM’DA GÜNEŞE VE DENİZE DOYACAKSINIZ.
360.000 M2 DEV BİR YAŞAM ALANI
Yeşilin ve mavinin bir araya geldiği enfes manzaranın içinde tarihin temiz sularının kıyısına vurduğu özel sahili ile cennetten bir köşe olan Bodruum Termal Tatil Köyü, yanıbaşındaki saat kulesi ve geçmişin güzellik sırrı Roma hamamı ile tarihin dokusunu içinde barındıran Bodrum İasos koyunda yer alır. Bodruum Termal Tatil Köyü; Bodrum şehir merkezine 39 km, Bodrum havaalanına ise 18 km mesafede yer almaktadır. Güllük Limanından botlarla yapılacak mavi seferler ile Bodrum merkeze ulaşım kolaylıkla sağlanabilmektedir.
HER BÜTÇEYE UYGUN FİYAT VE TAKSİTLERLE
Geleceğe yatırım yapmayı düşünenler gelin yüzyılın bu büyük fırsat projesinde sizde yerinizi alın.
%70 ‘i tamamlanmış 5 yıldızlı Bodruum Termal Tatil Köyü’nde sizler için bütün imkanlar sunulmaktadır. Yarın kat kat daha fazla ödemek istemiyorsanız bugünden her bütçeye uygun fiyat ve taksitlerle Türkiye Cumhuriyeti tapulu devremülkünüzü alın. Kuşaklar boyu değerine değer katacak Bodruum Termal Tatil Köyü sağlığın kaynağı ve tatilin yeni adresi
BODRUUM TERMAL TATİLKÖYÜ MEDİCAL CENTER
BODRUUM TERMAL TATİLKÖYÜ GERİATRİ MERKEZİ
BODRUUM TERMAL TATİLKÖYÜ REHABİLİTASYON MERKEZİ
KAPALI HAVUZ
BODRUUM TERMAL TATİLKÖYÜNDE 2 ADET FARKLI SICAKLIKTA KAPALI TERMAL HAVUZ
BAY,BAYAN VE KARIŞIK HAVUZLAR
SOLARYUM
EPİLASYON MERKEZİ
MEZOTERAPİ
PEELİNG
EL-AYAK BAKIMI
VÜCUT TEDAVİ
KAPSÜL
JET DUŞLAR
MASAJ
AROMATERAPİ
YOSUN TEDAVİ
HİDROTERAPİ
TÜRK HAMAMI
SAUNA
BUHAR ODALARI
ÇAMUR BANYOLARI
SAĞLIK KABİNİ
SQUASH
FİTNESS
PİLATES
YOGA
AEROBİK
STEP
KAFE VE VİTAMİN BAR
KUAFÖR
BODRUUM TERMAL HİPERMARKET
BODRUUM TERMAL AVM
BODRUUM TERMAL BAYANLARA ÖZEL PLAJ
BODRUUM TERMAL ÖZEL MARİNA
BAY BAYAN AYRI HAVUZLAR

Önceki Haberler
bodrum termal tatilköyü
bodrum termal tatilköyü

21.03.2012 00:00

bodruum termal tatilköyü satılık devremülkler
Bodrum'da Termal Turizme Doğru
Bodrum'da Termal Turizme Doğru

24.12.2011 03:52

Bodrum'da Termal Turizme Doğru
BODRUM'DA TERMAL TURİZMİN STARTI VERİLDİ
BODRUM'DA TERMAL TURİZMİN STARTI VERİLDİ

24.12.2011 03:51

BODRUM'DA TERMAL TURİZMİN STARTI VERİLDİ